Ceník rozpočtových a kalkulačních prací

 

Jednotná cena stavby se nedá kvůli různým složitostem a různorodosti staveb předem stanovit, pokud mně poptáte, rád vám na základě vašich podkladů nebo přání cenu za mé práce do 24h sdělím.

 

Obecně to platí takto:

Při rozpočtově nenáročných staveb si účtuji hodinovou stavbu (malé výkazy výměr, ocenění slepého výkazu výměr, technické poradenství....)

U náročnějších staveb - jako jsou rekonstrukce, novostavby rodinných domů...si stanovuji cenu za celek, takže se nemůže stát, že do poslední chvíle nebudete vědět kolik vlastně zaplatíte.

Při nutnosti obhlídky stavby nebo z důvody zaměření objektu mimo okres Sokolov si účtuji dopravné ve výši 6,90kč/km (tam i zpět)

Při delší spolupráci - zejména s projektanty nebo stavebními firmami poskytuji individuální slevy.

 

 

Vyplatí se mi za tyto služby platit?

Ano, vyplatí....Zpracováním nezávislého výkazu výměr získáte mocný nástroj pro transparentní výběrové řízení na vaší stavbu, kdy každý uchazeč o vaši zakázku bude mít úplně stejné podklady a podmínky jako konkurenční firma, tudíž se nemůže stát, že vám každá firma "nacení" něco jiného. Dále zjistíte předběžnou cenu stavby a výkaz výměr slouží i jako hlavní podklad pro uzavření smlouvy o dílo.

 

Kontakt

Michal Kubelka

michal.kubelka21@gmail.com

K. H. Borovského 733
Sokolov
35601

778 022 604

Vyhledávání

Stavební kalkulace Michal Kubelka - rozpočty - výkazy výměr

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode